Strona główna1 » Vikan

Vikan

Tradycja duńskiej firmy Vikan to ponad 100 lat. Produkty Vikan sprawdzają się we wszystkich sferach, a zwłaszcza w obszarach przetwórstwa i dystrybucji środków spożywczych. Są one ciągle udoskonalane i wytwarzane z uwzględnieniem wysokich wymogów europejskich dotyczących higieny, trwałości i efektywności czyszczenia.
Trwała konstrukcja
Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości oraz przemyślana konstrukcja czyni produkty Vikan trwałymi oraz przydatnymi nawet w szczególnie trudnych warunkach ?pracy - niskie i wysokie temperatury (od -25°C do +121° C), agresywne środki czyszczące, trudno dostępne miejsca.
Kolorystyka 
Czyszczenie różnego typu sprzętów wymaga zastosowania szczotek o rozmaitym kształcie i różnej twardości włosia. System higieny Vikan oferuje całą gamę produktów do wielu, nawet bardzo nietypowych zastosowań zgodne z systemami HACCP. Asortyment obejmuje trzonki i szczotki rozmaitego rodzaju i formy, również z przepływem wody i podłączeniem węża, z giętkim przegubem oraz teleskopowe (nawet do długości 6 m). Korpusy szczotek Vikan wykonane są z litego polipropylenu. Gwarantuje on gładką i trudno brudzącą się powierzchnię, w przeciwieństwie do spienionych tworzyw sztucznych, gdzie w okolicy umocowania włosia tworzą się pęcherzyki powietrza, będące idealnym środowiskiem dla bakterii. Wykonane z poliestru włosie zapobiega przyjmowaniu wody (razem z żyjącymi w wodzie bakteriami). Szczotki Vikan dla których pożądane jest przyjmowanie wody mają specjalne włosie z rozszczepionymi czubkami. Produkty Vikan można sterylizować w temperaturze do 121°C.
Ergonomia 
Konstrukcja produktów Vikan, prawidłowa długość, grubość i kształt trzonków zmniejszają napięcia krzyża i rąk, przez co zapobiegają niekorzystnemu wpływowi na zdrowie pracowników.

fda_1


Przejdź do strony głównej

Nasze marki

  • Dreiturm
  • Fiorentini
  • Hydrachim
  • Intermop
  • Pollet
  • Splast
  • Vikan
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Bestsellery