1 » Vikan2

Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 

Chmura tagów

Vikan

Tradycja duńskiej firmy Vikan to ponad 100 lat. Produkty Vikan sprawdzają się we wszystkich sferach, a zwłaszcza w obszarach przetwórstwa i dystrybucji środków spożywczych. Są one ciągle udoskonalane i wytwarzane z uwzględnieniem wysokich wymogów europejskich dotyczących higieny, trwałości i efektywności czyszczenia.
Trwała konstrukcja
Wykorzystanie materiałów wysokiej jakości oraz przemyślana konstrukcja czyni produkty Vikan trwałymi oraz przydatnymi nawet w szczególnie trudnych warunkach ?pracy - niskie i wysokie temperatury (od -25°C do +121° C), agresywne środki czyszczące, trudno dostępne miejsca.
Kolorystyka 
Czyszczenie różnego typu sprzętów wymaga zastosowania szczotek o rozmaitym kształcie i różnej twardości włosia. System higieny Vikan oferuje całą gamę produktów do wielu, nawet bardzo nietypowych zastosowań zgodne z systemami HACCP. Asortyment obejmuje trzonki i szczotki rozmaitego rodzaju i formy, również z przepływem wody i podłączeniem węża, z giętkim przegubem oraz teleskopowe (nawet do długości 6 m). Korpusy szczotek Vikan wykonane są z litego polipropylenu. Gwarantuje on gładką i trudno brudzącą się powierzchnię, w przeciwieństwie do spienionych tworzyw sztucznych, gdzie w okolicy umocowania włosia tworzą się pęcherzyki powietrza, będące idealnym środowiskiem dla bakterii. Wykonane z poliestru włosie zapobiega przyjmowaniu wody (razem z żyjącymi w wodzie bakteriami). Szczotki Vikan dla których pożądane jest przyjmowanie wody mają specjalne włosie z rozszczepionymi czubkami. Produkty Vikan można sterylizować w temperaturze do 121°C.
Ergonomia 
Konstrukcja produktów Vikan, prawidłowa długość, grubość i kształt trzonków zmniejszają napięcia krzyża i rąk, przez co zapobiegają niekorzystnemu wpływowi na zdrowie pracowników.

fda_1


Przejdź do strony głównej

Nasze marki

  • Fiorentini
  • Hydrachim
  • Pollet
  • Splast
  • Vikan

Kontakt

Cennik

Pobierz cennik HTMLPobierz cennik XLS

Nasze hity

Polodor tropical 2 litry

Polodor plus tropical 24h 2 litry35,00 zł brutto28,46 zł netto

Polbio Enzyflash 750 ml

Polbio Enzyflash 750 ml22,76 zł brutto18,50 zł netto

Jedor 2d 5 litrów

Jedor 2d 5 litrów58,35 zł brutto47,44 zł netto

Zestaw chemii profesjonalnej do domu

Zestaw Czysty Dom - 6 produktów !147,60 zł121,77 zł brutto99,00 zł netto

jedor 2d - opakowanie 1 litr

Jedor 2d 1 litr21,01 zł brutto17,08 zł netto

zestaw ekologicznych środków czyszczących

Zestaw ekologicznych środków czyszczących39,66 zł brutto32,24 zł netto

Zestaw szczotek Vikan "śniadaniowy"

Zestaw szczotek Vikan "śniadaniowy" 180,91 zł brutto147,08 zł netto

Bestsellery