Strona główna1 » Fiorentini

Fiorentini

Firma 'Ing.O.Fiorentini SRL' rozpoczęła swoją działalność jako wyłączny przedstawiciel na rynku włoskim renomowanej amerykańskiej firmy 'Clarke'. Zebrane doświadczenia pozwoliły na uruchomienie w roku 1978 własnej produkcji mechanicznego sprzętu czyszczącego. Wieloletnie doświadczenia pozwalają obecnie zaoferować maszyny czyszczące łączące w sobie prostotę konstrukcji, niezawodność i atrakcyjność cenową. Procesy produkcyjne i obsługa klienta spełniają normy systemu ISO 9001:2000, który firma posiada.
Produkcja maszyn czyszczących skoncentrowana jest w 3 fabrykach mieszczących się w Piancaldoli, Castel S. Pietro Terme oraz Pietramala. Firma posiada też 3 centra handlowo - serwisowe w Bolonii, Mediolanie i Rzymie.
Firma Cleantec od 2008 roku jest bezpośrednim i autoryzowanym importerem, dystrybutorem i serwisem urządzeń czyszczących Fiorentini. Prowadzimy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
Maszyny czyszczące 'Fiorentini' używane są w wielu krajach Europy oraz całego świata. W Polsce korzystali lub korzystają z nich m.in. Kancelaria Sejmu RP ,Coca-Cola Bottlers Ltd., Petrochemia Płock S.A., Polfa Kraków, Wedel S.A., Warszawskie Metro, Hotel 'Marriot', Winary S.A. w Kaliszu. Urządzenia 'Fiorentini' zostały także docenione przez władze Watykanu, który od roku 1987 jest stałym klientem włoskiego producenta wybierając do czyszczenia pomieszczeń Stolicy Apostolskiej właśnie maszyny 'Fiorentini'. Maszyny czyszczące 'Fiorentini' kilkakrotnie wybrała także Włoska Marynarka Wojskowa. Od roku 2008 kombajn zamiatająco - szorujący I115SSD jest na stałym wyposażeniu lotniskowca Giuseppe Garibaldi.


alt
Przejdź do strony głównej

Nasze marki

  • Dreiturm
  • Fiorentini
  • Hydrachim
  • Intermop
  • Pollet
  • Splast
  • Vikan
Kontakt
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail

 
Bestsellery